Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BRUNO MATHSSON, "Mirja 445", 5 st karmstolar, modellen formgiven 1978, kromad stålrörsstomme, djuphäftade, röd ullklädsel, bredd 61, sitthöjd 45, höjd 88 cm
Bruksslitage, någon lagning
826840
2020-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här