Bruno Mathsson "Mirja" stolar

Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson

Klubbat för:

3 200 SEK

2 500 SEK

BRUNO MATHSSON, "Mirja 445", 5 st karmstolar, modellen formgiven 1978, kromad stålrörsstomme, djuphäftade, röd ullklädsel, bredd 61, sitthöjd 45, höjd 88 cm

Bruksslitage, någon lagning

826840

2020-10-26