Uno Vallman 1963

Uno Vallman 1963
Uno Vallman 1963
Uno Vallman 1963
Uno Vallman 1963
Uno Vallman 1963
Uno Vallman 1963

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Stadsmotiv, signerad och daterad Uno Vallman 1963, olja på pannå, ca 32x40 cm, rammått 50x57 cm

826848

2020-10-17