Kolbox

Kolbox
Kolbox
Kolbox
Kolbox
Kolbox
Kolbox

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

KOLBOX, 1900-talets första hälft, koppar och järn, höjd ca 31, längd 54 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

826857

2020-10-24