Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAMFERKISTA, 1900-talets första hälft, med beslag i mässing samt handtag i järn, höjd ca 47 samt 95x52 cm

Ett beslag av, ett annat medföljer löst, spännet saknas, fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage

826870

2020-10-21