Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
PIET HEIN & BRUNO MATHSSON, "Superellips" matbord, Fritz Hansen, fanerat i björk, kromade spännben, längd 175, bredd 125, höjd 71 cm
Bruksslitage, märken
826880
2020-10-26