His Masters Voice resegrammofon

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESEGRAMMOFON, His Masters Voice, England, 1900-talets första hälft, mörkröd fodral, förkromade detaljer, lådans höjd ca 17, 28,5x 41,5 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, handtag med skador, ej funktionstestad

826891

2020-10-24