Väggpendyl
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGPENYL, Ekletisk stil, 1800-talet slut, urtavla av brons med dekor av lejonmaskaroner, facesstav och bladdekor, emaljerade romerska siffror, 53 x 22 cm
Skador, nyckel och pendel saknas
826892
2020-10-25