Väggpendyl

Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENYL, Ekletisk stil, 1800-talet slut, urtavla av brons med dekor av lejonmaskaroner, facesstav och bladdekor, emaljerade romerska siffror, 53 x 22 cm

Skador, nyckel och pendel saknas

826892

2020-10-25