Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (7) färglitografier, lösa blad, samtliga signerade, varierande mått ca 20x17 - 42x70 cm
Lösa blad, hanteringsveck, vissa gulnade
826895
2020-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här