Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (7) färglitografier, lösa blad, samtliga signerade, varierande mått ca 20x17 - 42x70 cm

Lösa blad, hanteringsveck, vissa gulnade

826895

2020-10-24