Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÅKE AXELSSON, "Neptunus", soffa, för Gärsnäs, 2000-tal, stomme i ek, oxblodsfärgat skinn, djuphäftat, bredd ca 160, djup 72, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage
826900
2020-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här