Rökelsekar Kina

Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKELSEKAR (2) tidigt 1900-tal, mässing med inristade foohundar, bär Xuandes märke, höjd ca 8, diameter 18 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

826903

2020-10-24