Urna med lock

Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock

Klubbat för:

400 SEK

1 200 SEK

URNA, 1900-talets början, jugend, med lock och hänklar, koppar och mässing, höjd ca 35, längd ca 45 cm

Slitage, märken

826905

2020-10-24