Henric Ankarcrona akvarell

Henric Ankarcrona akvarell
Henric Ankarcrona akvarell
Henric Ankarcrona akvarell
Henric Ankarcrona akvarell
Henric Ankarcrona akvarell
Henric Ankarcrona akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRIC ANKARCRONA (1831-1917): Orientalisk figurscen, signerad Henric Ankarcrona, akvarell, bildyta 18 x 17 cm

Något blekt

826927

2020-10-25