Nordiska Kompaniet serveringshylla

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, serveringhylla, ek, 1900-talets början, jugend, två lådor, beslag i mässing, höjd 100-110, 100x52 cm

slitage, fläckar

826938

2020-10-17