Revue Thommen herrarmbandsur
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
REVUE THOMMEN, armbandsur, "Cricket", gulddoublé, manuell, plexiglas, boettnr. 4331, serienr. 7922001, läderarmband, originalspänne, diameter 35 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionenm glas med repor, bruksslitage
826941
2020-10-17