Salvador Dalí

Salvador Dalí
Salvador Dalí

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): "Les Songes Drolatiques de Pantagruel", litografi på japanpapper, signerad och numrerad 42/50, bildstorlek ca 74 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

826950

2020-11-03