Taklampa alabaster

Taklampa alabaster
Taklampa alabaster
Taklampa alabaster
Taklampa alabaster
Taklampa alabaster
Taklampa alabaster
Taklampa alabaster
Taklampa alabaster

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, alabaster, tre ljuspunkter, diameter ca 50 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, bruksslitage

826957

2020-10-21