Stig Fyring akvareller

Stig Fyring akvareller
Stig Fyring akvareller
Stig Fyring akvareller
Stig Fyring akvareller

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG FYRING (1934-2015) (2) Motiv med segelbåtar, signerade samt daterade 89, ca 11,5x12 cm samt 12,5x17 cm

826964

2020-10-21