Carl Larsson etsningar

Carl Larsson etsningar
Carl Larsson etsningar

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL LARSSON, (1853-1919) 2 st, etsningar, ""Påssjukan" resp. Två systrar, monogramsignerade, ca 17x24 cm.resp. 23x19 cm

826977

2020-10-18