Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL LARSSON, (1853-1919) 2 st, etsningar, ""Påssjukan" resp. Två systrar, monogramsignerade, ca 17x24 cm.resp. 23x19 cm
826977
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här