Skrivbord PP305 design Hans J Wegner

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HANS J WEGNER, skrivbord, modell "PP305", PP Møbler, Danmark, 1900-talets andra hälft, 3 lådor i sargen, ek, brännmärkt , höjd ca 72, 138x76 cm

Lås saknas, slitage, märken

826985

2020-10-18