Lockdosor silver och glas

Lockdosor silver och glas
Lockdosor silver och glas
Lockdosor silver och glas
Lockdosor silver och glas
Lockdosor silver och glas
Lockdosor silver och glas

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOCKDOSOR, 2 st, silver, London, England, 1896, rik reliefdekor, respektive silver och gröntonat glas, tidigt 1900-tal, höjd 8,5-9 cm.

Bruksslitage, ett lock med gravyr och buckla.

826987

2020-10-30