Ljusplåtar 1800-talets slut

Ljusplåtar 1800-talets slut
Ljusplåtar 1800-talets slut
Ljusplåtar 1800-talets slut
Ljusplåtar 1800-talets slut
Ljusplåtar 1800-talets slut
Ljusplåtar 1800-talets slut

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSPLÅTAR, 1800-talets slut, 1 par, mässingsplåt med punsad dekor, två ljusarmar, höjd 52 cm.

Bruksslitage.

826988

2020-10-30