Fat Allan Ebeling

Fat Allan Ebeling
Fat Allan Ebeling
Fat Allan Ebeling
Fat Allan Ebeling
Fat Allan Ebeling
Fat Allan Ebeling
Fat Allan Ebeling
Fat Allan Ebeling
Fat Allan Ebeling
Fat Allan Ebeling
Fat Allan Ebeling
Fat Allan Ebeling

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALLAN EBELING (1897-1975), fat, flintgods, Gefle Porslinsfabrik, 1920-tal, Art Deco, märkt "BO 1567 Gefle Sweden", höjd 8, diameter 28,5 cm

Lagning

826994

2020-10-18