Väggappliquer

Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1800/1900-tal, Louis XVI stil, för 2 ljus vardera, förgylld brons, dekor av urna, lagergirlanger, akantusblad och rosett, höjd 42, bredd 28, djup 17 cm

Bruksslitage, en med senare lösa manchetter, en dekorknopp saknas

827011

2020-10-25