Dosa och spegel

Dosa och spegel
Dosa och spegel
Dosa och spegel
Dosa och spegel
Dosa och spegel
Dosa och spegel
Dosa och spegel
Dosa och spegel
Dosa och spegel
Dosa och spegel
Dosa och spegel
Dosa och spegel
Dosa och spegel
Dosa och spegel
Dosa och spegel
Dosa och spegel
Dosa och spegel
Dosa och spegel

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOSA med spegel i locket, DEKORATIONSVAS med kvinnofigur, 130-40-tal, tenn, dosans diameter 14, vasens höjd 24 cm

Bruksslitage

827022

2020-10-18