Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORD, 1900-talets slut, furu med relief samt ytbehandling, höjd ca 72 samt 123x64 cm
Bruksslitage
827032
2020-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här