Väggappliquer, ett par, 1800-talets slut

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGAPPLIQUER, ett par, Oscarianska, 1800-talets slut, bronserad och ornamenterad metall, behängda med slipade s k oscarianska prismor, längd 27 cm

Smärre slitage

827044

2020-10-25