Ulf Greder litografi

Ulf Greder litografi
Ulf Greder litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF GREDER (född 1949), "The White Swan", färglitografi, signerad Ulf Greder, numrerad 293/360, bildyta ca 93x77 cm

827057

2020-10-18