Sjöö Sandström herrarmbandsur

Sjöö Sandström herrarmbandsur
Sjöö Sandström herrarmbandsur
Sjöö Sandström herrarmbandsur
Sjöö Sandström herrarmbandsur
Sjöö Sandström herrarmbandsur
Sjöö Sandström herrarmbandsur
Sjöö Sandström herrarmbandsur
Sjöö Sandström herrarmbandsur

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SJÖÖ SANDSTRÖM, armbandsur, "VW Limited Edition", stål, quartz, safirglas, datum, kronograf, serienr. 062, originalgummiarmband med stålspänne, diameter 43 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, repor och slitage

827058

2020-10-18