Affisch
Vollendet
2020-10-21
827059
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
UTSTÄLLNINGSAFFISCH, Alfred Manessier, Geneve 1959, litografiskt tryck, ca 72x49 cm
Skador: Minimala fläckar