Affisch

Affisch
Affisch

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

UTSTÄLLNINGSAFFISCH, Alfred Manessier, Geneve 1959, litografiskt tryck, ca 72x49 cm
Skador: Minimala fläckar

827059

2020-10-21