Reginald Hager oljemålning

Reginald Hager oljemålning
Reginald Hager oljemålning
Reginald Hager oljemålning
Reginald Hager oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REGINALD HAGER (född 1943): "Poppy Buds", olja på duk, signerad, á tergo daterad 2014, 75 x 98 cm.

827085

2020-10-24