Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

PIEDESTALER, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i förgyllt trä, skivor i stenmaterial, höjd ca 89, 41x41 cm

Brukssliotage

827087

2020-10-22