Griffeltavla

Griffeltavla
Griffeltavla
Griffeltavla
Griffeltavla
Griffeltavla
Griffeltavla

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

GRIFFELTAVLA, omkring 1900-talets mitt, i staffliform av trä, med kulram, mått ihopfällt ca 123x53 cm

Slitage, fläckar

827088

2020-10-26