Arne Jacobsen Myran stolar 1 par
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARNE JACOBSEN, "Myran", stolar, 1 par, modell 3101 Fritz Hansen, formgivningsår 1951-52, svartlackerade, förkromad benstälnning, etikettmärkta, rygghöjd ca 81, sitthöjd 42 cm
Slitage, ytskador och avslag, nya knoppar på fötter, en knopp saknas
827106
2020-10-18