Leksaksbil
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LEKSAKSBIL, Shuco, Federmotro Jngenico 5300, mewd tillbehöri originalask, bilens längd ca 20 cm
Funktionen garanteras ej, möjligen ej komplett uppsättning, slitage och lagning med tejp på asken
827107
2020-10-22