Leksaksbil

Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

LEKSAKSBIL, Shuco, Federmotro Jngenico 5300, mewd tillbehöri originalask, bilens längd ca 20 cm

Kuntoraportti

Funktionen garanteras ej, möjligen ej komplett uppsättning, slitage och lagning med tejp på asken

827107

Päivämäärä:

2020-10-22