Leksaksbil
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
LEKSAKSBIL, Shuco, Federmotro Jngenico 5300, mewd tillbehöri originalask, bilens längd ca 20 cm
Kuntoraportti
Funktionen garanteras ej, möjligen ej komplett uppsättning, slitage och lagning med tejp på asken
827107
Päivämäärä:
2020-10-22