Matbord
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, 1960-tal, sannolikt Erik Wörlitz för IKEA, fanérad i ek, 1 iläggskiva à 70 cm, höjd ca 73, diameter 115
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis med repor och slag på bordskant
827108
2020-10-22