Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, 1960-tal, sannolikt Erik Wörlitz för IKEA, fanérad i ek, 1 iläggskiva à 70 cm, höjd ca 73, diameter 115

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis med repor och slag på bordskant

827108

2020-10-22