Ströare i silver

Ströare i silver
Ströare i silver
Ströare i silver
Ströare i silver
Ströare i silver
Ströare i silver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STRÖARE, 2 st., silver, sannolikt England, tidigt 1900-tal, svensk importstämpel, höjd ca 9 cm, vikt ca 53 g

Bruksslitage

827120

2020-10-22