Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
RICHARD RYAN (född 1974): Marilyn Monroe, seriegrafi, signerad samt numrerad 6/35, ca 80x63 cm
Zustandsbeschreibung
827134
2020-10-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner