Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

5 800 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

VITRINSKÅP, 1900-talets mitt, delbart, övre del med 3 hyllplan, undre del med 2 låfor samt dörrar, idegran, höjd ca 198 samt 90x40 cm

Zustandsbeschreibung

Bruks och åldersrelaterat slitage

827141

2020-10-22