Klubbat för:
5 800 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
VITRINSKÅP, 1900-talets mitt, delbart, övre del med 3 hyllplan, undre del med 2 låfor samt dörrar, idegran, höjd ca 198 samt 90x40 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks och åldersrelaterat slitage
827141
2020-10-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner