Karmstolar 1 par gustaviansk stil
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, vitmålade, förgylld skuren dekor, medaljongrygg med ros och krans i krön, fast stoppad sits, sitthöjd ca 42 cm
Mindre fläckar i klädsel
827146
2020-10-18