Ivar Ekelund oljemålning

Ivar Ekelund oljemålning
Ivar Ekelund oljemålning
Ivar Ekelund oljemålning
Ivar Ekelund oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IVAR EKELUND (1908-2002): ,"Paradisi Rodhos", signerad I.Ekelund, olja på duk, ca 35x67 cm

Färgbortfall

827150

2020-10-21