Silverljusstakar 4 st Eric Löfman

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKAR, 4 st., silver, Eric Löfman, MGAB Uppsala, 1963-1974, fyllda bottnar, höjd ca 16,5 cm, två ljusstakar signerade Eric Löfman

Smärre slitage

827158

2020-10-23