Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

SKULPTUR, i form av Kakadua, 1900-tal, sannolikt "Bottega del alabastro", alabaster, höjd 23 cm

Smärre nagg

827163

2020-10-18