Mona Huss Walin

Mona Huss Walin
Mona Huss Walin

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): "Sommar i bärfendalen", signerad M Huss W -80, numrerad 285/460, färglitografi, ca 112x49 cm

Ej examinerad ur ram

827168

2020-10-22