Lisa Larson figurin
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LISA LARSON, figuriner, 3 st., "Malin", från serien "Larsons ungar", höjd ca 17 ko ur serien stora Zoo, höjd 12 cm, lejon höjd 13 cm, glaserat stengods, Gustavsberg, signerad L L, höjd ca 18 cm
Lejonet med nagg
827170
2020-10-22