Lisa Larson figurin

Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON, figuriner, 3 st., "Malin", från serien "Larsons ungar", höjd ca 17 ko ur serien stora Zoo, höjd 12 cm, lejon höjd 13 cm, glaserat stengods, Gustavsberg, signerad L L, höjd ca 18 cm

Lejonet med nagg

827170

2020-10-22