Josef Ekberg keramik

Josef Ekberg keramik
Josef Ekberg keramik
Josef Ekberg keramik
Josef Ekberg keramik
Josef Ekberg keramik
Josef Ekberg keramik
Josef Ekberg keramik
Josef Ekberg keramik
Josef Ekberg keramik
Josef Ekberg keramik

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSEF EKBERG (1877-1945): (5) ljustakar 1 par, skål, vas samt väggvas, Gustavsberg, signerade, stengods med lysterdekor, vasens höjd ca 23 cm

Smärre slitage

827173

2020-10-22