Per Hasselberg figurin

Per Hasselberg figurin
Per Hasselberg figurin
Per Hasselberg figurin
Per Hasselberg figurin
Per Hasselberg figurin
Per Hasselberg figurin
Per Hasselberg figurin
Per Hasselberg figurin
Per Hasselberg figurin
Per Hasselberg figurin
Per Hasselberg figurin
Per Hasselberg figurin

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER HASSELBERG, figurin, "Pojken och grodan", Gustafsberg, daterad 1919, 785 G, parian, höjd ca 50 cm

Nagg på en tå, smärre slitage

827176

2020-10-22